Sukienka na wesele – jaką wybrać?

Sezon weselny za pasem, więc moje drogie Panie rozglądacie się pewnie już za odpowiednimi kreacjami na tą okazje, a to nie takie łatwe zadanie jak się wydaje. Ale warto wziąć pod uwagę te wytyczne:
1. Sukienka weselna – nie może być biała!
Panie musicie być świadome, że ten kolor zarezerwowany jest dla Panny Młodej, ponieważ to właśnie ona jest tutaj osobą najważniejszą. Naturalnie goście będą szukać w tłumie białej sukni, czyli Młodej. Lepiej już na tym etapie nie robić czegoś takiego, nie warto psuć tego dnia komuś, kto przygotowywał się do tego bardzo długo. Kolor jaki mogę wam zaproponować to lekka wanilia, róż, może czerwień.

2. Sukienka weselna – oby tylko nie czarna.
Kolor czarny niestety kojarzy się z żałobą, a ślub to uroczystość radosna – tutaj powstaje uczucie, jest to otwarcie nowego rozdziału dla państwa młodych. Jeżeli lubicie te ciemniejsze kolory to polecam tutaj szary, granat oraz błękit.

3. Sukienka nie powinna być wyzywająca
Idąc na wesele nie warto już na samym starcie ubrać się mocno wyzywająco. Należy pamiętać że uroczystość odbywa się najczęściej w kościele (czy też w urzędzie) dlatego roznegliżowanie nie będzie tutaj mile widziane. A tym bardziej przy polskiej empatii Panów po alkoholu, może zrobić się jeszcze bardziej nieprzyjemnie. Dodatkowo na weselu obecne są dzieci które raczej nie powinni patrzeć się na wyzywający ubiór. Lepiej nie rzucać się w oczy niż zostać negatywnie zapamiętanym na lata.

4. Wybierzmy coś luźniejszego – szczególnie w okolicach brzucha
Polskie wesela mają to do siebie, że jedzenie na stołach jest dosyć kaloryczne i jest go bardzo dużo. Dlatego czasami brzuszek może spłatać nam figla i „wyjść na zewnątrz” co nie będzie zbyt komfortowe dla nas. Dlatego w takim wypadku zakup sukienki rozkloszowanej będzie dobrym wyborem i ukryje to nasz prowiant spożywczy.

A tutaj moje trzy propozycje ubioru na wesele: (KLIKNIJ W ZDJĘCIE!!!)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *