Jak się ubrać na wesele?

Idzie sezon weselny, jego szczyt to wakacje, wtedy jest ciepło więc każdy chce wyprawić sobie ten dzień w najlepszą pogodę. Wy jako goście chcecie się bawić perfekcyjnie na tym weselu, dlatego wygląd musi być równie ważny. Zwróćmy więc uwagę co będzie modne w sezonie weselnym 2017.

Wesele odbywają się najczęściej w salach więc, Pani będę musiały ubrać się w sukienkę w tym roku modne będą jasne kolory (lekki róż, pomarańcz czy wanilia). Do tego można zastosować złote dodatki. Ale najmniejszy problem z wyborem będą miały Panie o figurze modelki – ponieważ będą miały szeroką gamę możliwości. Sukienki na wesele dla osób niskich to to już większy problem. Ale i z takim wzrostem sobie poradzimy. Ale co zrobić jeżeli jesteśmy „niewymiarowi” i odbiegamy dosyć mocno od ideału lansowanego przez media? Czytajcie dalej to wam podpowiemy.

Ale jeżeli jesteś osobą która ma mniej niż 160 cm wzrostu, to mimo wszystko możesz mieć idealną figurę, to ubrania są za długie i nie leżą zbyt dobrze. Kolekcje projektowane są dla kobiet wyższych, ale jeżeli wiesz to producent sukienek weselnych CHI CHI LONDON posiada specjalną kolekcje „petite” i przeznaczona jest ona właśnie dla osób do 160cm wzrostu. To co ważne w Twoim przypadku to postawienie na bardzo wyraziste kolory oraz prostą sukienkę. Ponieważ zbyt zdobne sukienki będą Cię poszerzać. Unikaj czerni ona na weselach jest nie mile widziana u kobiet, sprawa troszkę inaczej się ma u Panów. Postaraj się żeby nie ubrać zbyt wysokich obcasów, ponieważ musisz przetańczyć całe wesele!!!

Całkiem inaczej sprawa wygląda u Kobiet które mają kilka centymetrów za dużo, one muszą wybrać dłuższą sukienkę żeby zakryć pewne niedoskonałości.

Natomiast dla kobiet o krągłościach, należy wybierając sukienkę na wesele. Postawi ć na kreację która o wiele lepiej wymodeluje Twoje niedoskonałości. Talia musi zostać podwyższona, co sprawi że nogi będą smuklejsze i o wiele wiele dłuższe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *